وب‌سایت حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان رو در دنیای وب فراهم می‌کنه. در عصر حاضر، قوانین تجارت به نسبت سال های پیش تفاوت چشمگیری کرده به طوری که امروزه داشتن یک وب‌سایت حرفه ای، یک قانون بی‌نظیر در جهانه، چون اکثر مردم از موتورهای جستجو برای پیدا کردن محتوا یا افراد استفاده می‌کنن. پژوهش 2015 Verisign به وضوح نشون داده که 9 نفر از 10 خریداران به‌طور مستقیم با اینترنت برای پیدا کردن محصولات، کسب‌و‌کار و خدمات سرو‌کار داشته و شما می‌توانید مطمئن باشید که این روند در حال افزایش است. شاید شما مانند بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار کوچک فکر می‌کنید که کسب‌وکار شما نیاز به داشتن یک وب‌سایت نداره، یا شاید شما فکر می‌کنید که چون شما از رایانه استفاده نمی‌کنید، مشتریان هم از آن استفاده نمی‌کنن. این‌ها تصورات کاملا اشتباه هستن. دلایل زیر نشون میده چرا کسب‌وکارها، بزرگ و کوچک، به یک وب‌سایت حرفه ای نیازمندن.

‌سایت شما در همه زمان‌ها در دسترس همه قرار داره. ارائه محصولات، خدمات و اطلاعات شما همیشه در تمام ساعات روز حتی در تعطیلات، برای مشتریان قابل نمایش است.

بازارهای تجارت الکترونیک، پویا و بسیار سودمند هستن. امروزه یک کسب‌وکار نباید توسط دیوارهای آجری محدود بشه، با کسب‌و‌کار فعال و وب‌سایت تجارت الکترونیک، کسب‌وکار شما می‌تونه بدون هیچ مشکلی بدون کارکنان، لوازم جانبی و غیره کار کند. یک سایت‌ حرفه‌ای نه تنها میتونه افراد را جذب می‌کنه، بلکه منجر به خرید میشه و رونق کسب و کار شما به همراه داره.

علاوه بر تلفن، فکس و آدرس پستی، راه دیگری برای ارتباط با مشتریان خودتون وجود داره. نمایش بین المللی محصولات‌تان همیشه با کمترین هزینه همراه است، بدون پرداخت هزینه آب، برق، مالیات و …

وب‌سایت شما می‌تونه به سوالات مشتریان پاسخ بده، راهنمایی کنه و مانع از اتلاف وقت در پاسخ به مشتریان بشه.

مطالعات متعددی به وضوح نشان میده که بیش از 90 درصد از مصرف‌کنندگان در مورد آنچه دیگران در مورد محصولات مشابه گفته‌اند، تصمیم گیری میکنن. به جای تکیه بر وب‌سایت‌هایی که محصولات را بررسی می‌کنند، می‌توانید به خودتان و بررسی مشتریان، محصولات و خدمات در سایت خود برسید، که مشتریان می تونن از اونا بازدید کنن و تصمیمات آگاهانه بگیرن. بررسی‌ها یک راه عالی برای افزایش اطمینان خاطر مشتری هستند.

وب‌سایت شما نماینده بازاریاب 24 ساعته هستش و موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو … به صورت رایگان محصولاتتان را به فروش می‌رسانند.

در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌ها و افراد تنها از طریق وب‌سایت درآمدزایی می‌کنند. درآمد اصلیشون از وب‌سایت‌ها و مشتریان آنلاین بدست میاد.

با وجود وبسایت در هزینه تبلیغات صرفه جویی کنید. هر بار که محصولات خود را ارتقا میدید، چقدر هزینه بروشور برای چاپ مجدد، راهنمایی محصول و اطلاع رسانی به مشتری سابق خود صرف می‌کنید! درواقع هزینه به روز رسانی وب‌سایت با هزینه‌های چاپ قابل مقایسه نیست، تازه دامنه وسیع‌تری رو هم تبلیغ میکنید.

امروزه اکثر مردم انتظار دارند که هر شرکت یک سایت داشته باشه. کاربران برای استفاده بیشتر از اینترنت در هنگام شنیدن نام یک محصول خاص از اینترنت استفاده می کنن. اگر شرکت شما یک وب‌سایت نداشته باشه، ارزش معاملاتی شما کاهش پیدا میکنه یا شما قصد دارید قرارداد تجارت با شرکت‌های دیگری امضا کنید، شرکت قراردادی ممکن است آدرس سایت شما رو برای مشاهده خدمات یا محصولات درخواست کند و اگر شما یک سایت نداشته باشید، تاثیر بدی در ارزش کسب‌وکار شما داره.

مشتریان از طریق تلفن، پست یا فکس، زمان زیادی رو صرف خرید و فروش می‌کنن، اما پیشنهاد محصولات در سایت بسیار آسان تر و کارآمدتر است.

امروزه یکی از راه‌های کسب‌وکار در خارج از کشور ایجاد یک سایت چند زبانه‌ای است که به راحتی می‌تونه کسب‌وکار خودتون رو توسعه دهید. هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که در خارج از مرزهای جغرافیایی فعالیت بالا می‌کنه تا زمانی که یک وب سایت فعال و چندزبانه نداشته باشه.

شاید بارها خواسته اید تا کسب‌وکارتان را شروع کنید اما چون رقیبان بزرگ زیادی در کسب‌وکار شما وجود داشته پشیمون شدید. چون فکر می‌کردید که مقابله با آن‌ها دشوار است. راه حل این است که یک سایت زیبا با استراتژی‌های جدید در پشت آن داشته باشید. شما با تمرکز روی اهدافتون، رقیبان را شکست بدید.

در محیط اینترنت گفتگو راحت‌تر از نوشتن نامه یا گفتگوی تلفنی است. بنابراین، شما با مشتریان خود بیشتر ارتباط برقرار خواهید کرد.

وب اپلیکیشن ؟